• PAP Mac top strona1

„Związek otwarty” na scenie kameralnej Stowarzyszenia Przystań

Związek Otwarty

„Związek otwarty” to pełna prawdy i humoru historia znana widzom na całym świecie. Tym razem wyjątkowy wieczór spędzili turkowianie, którzy 9 lutego udali się do siedziby Stowarzyszenia Przystań.

„Związek otwarty” to komedia laureata literackiej nagrody Nobla Dario Fo oraz jego żony Francy Rame. O trudnych relacjach między kobietą a mężczyzną opowiedzieli aktorzy na co dzień grający w Teatrze im.W.Bogusławskiego w Kaliszu. Spektakl odbył się ramach funkcjonującego w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzeźnie Teatru na Peryferiach. Reżyserami sztuki są Małgorzata Kałędkiewicz-Pawłowska i Marcin Trzęsowski.

-Spektakl jest o trudnych relacjach małżeńskich ukazanych w formie, która być może znana będzie widzą z autopsji. Konkluzja jest taka, że związek otwarty jest możliwy pod warunkiem, że będzie otwarty ze strony mężczyzny, bo jeśli otwiera się z dwóch stron to robi się przeciąg- mówi Krzysztof Kędziora, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Brzeźnie.

Kobieta i mężczyzna- wybuchowa mieszkanka charakterów i potrzeb. Histeryczka oraz wyjątkowo otwarty na inne panie mąż nie tylko pokazują, że wspólne życie nie jest łatwe. Historia bawi jednak widzów do łez, podobnie jak było to w Turku.

-Z powodzeniem spektakl gramy w różnych miejscach w Wielkopolsce, ale też w maju wyruszamy w szerszą trasę Warszawa, Legionowo i okolice. Bardzo się cieszymy ze współpracy z aktorami kaliskimi, którzy już kolejną rzecz dla nas przygotowują- informuje Krzysztof Kędziora.
 
Jak odchudzać się mądrze i skutecznie - zasady die...
Tuliszków: Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młod...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 22 październik 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.