Dajemy nadzieję na życie, której nie przyćmi nawet rak. Pomagamy!

Andrzej Kałuża

Pan Andrzej jest mieszkańcem Targówki. Choruje na raka płaskonabłonkowego płuca z przerzutami do wątroby i węzłów chłonnych. Mimo trudności walczy i nie poddaje się. Prosimy o pomoc, która jest bezcenna.

-Odkąd choruję, nic innego nie ma znaczenia, na nic innego nie mam czasu, siły. Jestem tylko ja i rak, który nie słabnie w wysiłkach, żeby mnie zabić- pisze pan Andrzej.

Diagnozę wystawiono w listopadzie 2019 roku. Po upływie niecałych dwóch lat rak rozprzestrzenił się na cały organizm zajmując płuca, węzły chłonne i wątrobę.

W styczniu również trzustka przestała pracować tak jak powinna, co zakończyło się 10-dniowym pobytem w szpitalu - cukier na poziomie 720. Niestety leczenie na NFZ to tylko ułamek kosztów, jakie trzeba ponosić. Dojazdy do szpitala oddalonego o 150 km, leczenie w domu, specjalne żywienie.

-Chcę walczyć, chcę żyć, ale potrzebuję Twojego wsparcia- mówi Pan Andrzej.

Prosimy o pomoc, dzięki której wróci wiara oraz siły na walkę z nowotworem. Nie ma bowiem nic cenniejszego niż zdrowie, najważniejsze w życiu każdego człowieka.

Pomagamy TUTAJ

Do dzieła!

 

Odwiert i geotermia Turek za 55 mln zł
Brudzew: Wypadek samochodu ciężarowego. Auto przew...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.