Daniel Martyniuk: „Rozwód z Eweliną i to szybko”

Obraz1

Wygląda na to, że próby ratowania małżeństwa Daniela Martyniuk i pochodzącej z Russocic (gmina Władysławów) Eweliny nie powiodły się. Syn króla disco polo w mediach społecznościowych zapowiedział rozwód.

Para pobrała się w październiku ubiegłego roku i doczekała się pięciomiesięcznej obecnie córki Laury. Krótko po ślubie sielanka się skończyła, a po awanturze, która miała miejsce przed końcem roku Ewelina wraz z córką wróciła do rodzinnych Russocic. Daniel Martyniuk natomiast w mediach społecznościowych za swoje rodzinne problemy obwiniał teściową, a młodą żonę nazwał nimfomanką. Później były spektakularne przeprosiny i chrzest małej Laury uwieczniony przez fotoreporterów, który miał miejsce w Wielkanoc, w rodzinnej parafii Eweliny Martyniuk w Russocicach. Tabloidy ekscytowały się wówczas, że na palec Daniela Martyniuka wróciła obrączka, a jego żona i córka krótko po uroczystości przeniosły się na pewien czas na Podlasie. Instagram Daniela Martyniuka wypełniały wówczas zdjęcia i filmy szczęśliwej rodziny.

Dziś ogólnopolskie media donoszą o kolejnym poważnym kryzysie w rodzinie Eweliny i Daniela Martyniuków. Na nagraniach z InstaStories przytaczanych przez portal Wirtualna Polska syn Zenona Martyniuka potwierdza, że małżonkowie są w trakcie rozwodu. Daniel oskarża żonę o „parcie na szkło” i niestosowanie antykoncepcji, czego skutkiem była ciąża. Dom swoich teściów określił natomiast jako „dom pełen psycholi”. Zapewnił też fanów o swojej miłości do córki: „Córkę swoją kocham, oczywiście. Chciałbym ją zabrać jak najdalej z tej fermy kaczek i kurcząt, bo tam strasznie śmierdzi. Ja nie jestem w stanie tam żyć. Pewnie moja córka też nie będzie chciała tam być, więc szybko ucieknie do tatusia”

Źródło: Wirtualna Polska
Wkrótce rusza budowa ulicy Leśnej
Nie zatrzymał się do kontroli, bo nie miał uprawni...

Podobne wpisy

 

Komentarze 6

Gość - Adrian w wtorek, 16 lipca 2019 20:01

Mentalność

Mentalność
Gość - Artur w wtorek, 16 lipca 2019 16:18


Widać, że o rodzinie Zenka będziecie pisać ze szczegółami nie bojąc się ujawniać pełnych personaliów osób (Daniel, Ewelina).
Dlaczego tak dokładnie w artykułach o kontrowersyjnej budowie nie ujawniacie personaliów "tajemniczego" inwestora zamierzającego postawić myjnie na Wyzwolenia?
Czego się obawiacie?
A może pan Jan zabronił?
Jesteście obiektywni niczym Radio Maryja i Tv Trwam.

Widać, że o rodzinie Zenka będziecie pisać ze szczegółami nie bojąc się ujawniać pełnych personaliów osób (Daniel, Ewelina). Dlaczego tak dokładnie w artykułach o kontrowersyjnej budowie nie ujawniacie personaliów "tajemniczego" inwestora zamierzającego postawić myjnie na Wyzwolenia? Czego się obawiacie? A może pan Jan zabronił? Jesteście obiektywni niczym Radio Maryja i Tv Trwam.
Gość - Witek w wtorek, 16 lipca 2019 13:47

Dobrze chłopie uciekaj od tej rodziny z daleka.

Dobrze chłopie uciekaj od tej rodziny z daleka.
Gość - Szkoda strzępić w wtorek, 16 lipca 2019 12:18

Ten portal to dno i kilometr mułu. Widać, że nie mają o czym pisać... A wszedłem tu tylko po to aby o tym napisać.

Ten portal to dno i kilometr mułu. Widać, że nie mają o czym pisać... A wszedłem tu tylko po to aby o tym napisać.
Gość - A strzęp sobie w wtorek, 30 lipca 2019 04:39

Cóż za wysiłek

Cóż za wysiłek :)
Gość - Popo w piątek, 19 lipca 2019 08:03

Mówi się : " Mół, dno i wodorosty".

Mówi się : " Mół, dno i wodorosty".
Gość
środa, 07 czerwca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.