Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dla Turku jeszcze można wiele zrobić – przekonują Robert Popkowski oraz Beata Kempa

Konferencja prasowa

O sprawach istotnych dla Polski, Parlamentu Europejskiego oraz naszego regionu rozmawiano podczas spotkania z udziałem europoseł Beaty Kempy oraz kandydata do Sejmu Roberta Popkowskiego. Konferencja miała miejsce w sobotę, 7 października w Turku.

- Przyjechałam przede wszystkim, żeby poprzeć kandydaturę Roberta Popkowskiego. Jest osobą która jest mi bardzo dobrze znana i myślę, że wszyscy państwo, którzy akceptujecie sposób uprawiania polityki przeze mnie zagłosujecie na pana Roberta Popkowskiego. Jest to przede wszystkim osoba pracowita. Jest przedsiębiorcą. Pokazał swoim życiem, że można ciężko pracować dla Polski i osiągać cele. Przede wszystkim jest też radnym Sejmiku Wielkopolskiego, a więc reprezentuje tam państwa interesy. Jest to też osoba, która jest w wysokim stopniu merytorycznie przygotowana, co do kwestii spraw, które będzie przedstawiał w polskim Parlamencie i nie tylko dotyczących przedsiębiorców, ale również funkcjonowania naszej gospodarki, bo tacy fachowcy są nam dzisiaj bardzo potrzebni. Nade wszystko Robert jest osobą bardzo spokojną, wyważoną, o bardzo dużym poziomie kultury osobistej, co jest dla mnie, dla kobiety niezwykle ważne- mówiła Beata Kempa zwracając się do mieszkańców naszego miasta z prośbą o poparcie kandydatury Roberta Popkowskiego.

Powodem wizyty Beaty Kempy była również prośba do mieszkańców naszego miasta, aby poszli na wybory oraz poparli referendum, gdyż jak powiedziała tylko w taki sposób istnieje możliwość do zastopować groźne decyzje Unii Europejskiej. W tym miejscu wymieniła między innymi zalew nielegalnych imigrantów w kraju, a co za tym idzie pogorszenie bezpieczeństwa. Beata Kempa nawiązała do kwestii wieku emerytalnego czy wyprzedaży majątku państwa.

-Wybory są ważne także z tego względu, że po 15 października będzie wiadomo czy będzie w Polsce rząd, który będzie robił w Polsce wszystko co Niemcy, Francuzi czy Rosjanie, czy też będzie rząd który będzie dbał o Polaków i suwerenność Polski i nasze polskie interesy. My, jako Polska się rozwijamy- podsumowała Beata Kempa.

Jak podkreślił Robert Popkowski te wybory są wyjątkowo istotne, a numer 7 na liście Zjednoczonej Prawicy z której kandyduje jest dobrą alternatywą dla Turku.

-Spotykam się z wieloma ochotnikami strażakami, kołami gospodyń wiejskich. Uczestniczymy w życiu społecznym i gospodarczym Turku. Turek rozwija się naprawdę dynamicznie i bardzo się z tego cieszymy. Można tu jednak jeszcze wiele rzeczy zrobić i poprawić. Można reprezentować nasze sprawy w Sejmie. Nie znaczy to jednak że jeden poseł wystarczy z Turku. Czasami wypada na to, żeby z regionu było dwóch, a nawet trzech posłów czego państwu i sobie życzę- podsumował kandydat Robert Popkowski.
 
Kamil Gardzielik wciąż niepokonany! Zwycięska gala...
Hawajska impreza w bibliotece

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - ja w czwartek, 12 października 2023 09:52

A kto poza dziadkami ich jeszcze słucha?

A kto poza dziadkami ich jeszcze słucha?
Gość - Zenon w wtorek, 10 października 2023 16:24

Pan Janusz S. W PIS to żart z wyborców czy śmieszny kawał :😭

Pan Janusz S. W PIS to żart z wyborców czy śmieszny kawał :😭
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.