Dni Malanowa już za tydzień. Atrakcji nie zabraknie

Dni Malanowa 2019

Już za tydzień wystartuje pierwsza plenerowa impreza w regionie - Dni Malanowa, które w tym roku organizowane są już po raz XVI. Gwiazdami będą Sławomir - autor przeboju Miłość w Zakopanem oraz zespół Brathanki. Zapowiada się niesamowita zabawa. Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w imprezie.

Uroczyste otwarcie Dni Malanowa zaplanowano na sobotę, 25 maja (godz. 17.00). Najpierw na scenie pojawią się lokalni artyści, a równolegle prowadzone będą konkurencje sportowe. Nastąpi także podsumowanie rozgrywek Gminnej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2018/19. Nie zabraknie także rozrywek dla starszych i młodszych mieszkańców gminy. Najbardziej wyczekiwaną częścią dwudniowego świętowania są bowiem koncerty zaproszonych gwiazd. Trzeba przyznać, że w tym roku zabawa zapowiada się bardzo interesująco, a to za sprawą zaproszonych artystów. Malanów w tym roku grać będzie bardzo swojsko. Folkowych akcentów nie zabraknie podczas sobotniego występu zespołu Brathanki. Zespół, który zaistniał na rodzimej scenie muzycznej z przebojem „Czerwone korale” od kilku lat występuje z nową wokalistką, Agnieszką Dyk. W Malanowie usłyszymy nie tylko największe hity, ale też mniej znane utwory zespołu.

Niedziela rozpocznie się od mszy świętej sprawowanej w intencji mieszkańców gminy Malanów (godz. 14.00). Wieczorem natomiast na scenie pojawi się twórca sylwestrowego przeboju „Miłość w Zakopanem”, czyli nie kto inny jak Sławomir. W jego wykonaniu zapewne usłyszymy w Malanowie także takie hity jak „Ty mała znów zarosłaś” czy „Megiera”. Piosenkarz, aktor i showman telewizyjny z pewnością rozgrzeje publiczność. Po koncercie niebo rozświetli pokaz fajerwerków, a wszyscy będą mogli się bawić na dyskotece.

"Jak chronić siedliska jerzyków w budynkach"-zapra...
Wideo: Weź udział w III Ekstremalnym Biegu „Pogoń ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - michal w niedziela, 19 maja 2019 10:13

slawomir aktor zasrany, w jakim wielkim filmie niby wystapil ? niby gwiazda od rzniecia pajaca tylko

slawomir aktor zasrany, w jakim wielkim filmie niby wystapil ? niby gwiazda od rzniecia pajaca tylko
Gość
środa, 07 czerwca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.