Dni Turku i Gminy Turek odwołane

Dni Turku i Gminy Turek

Odwołujemy Dni Turku i Gminy Turek, które miały odbywać się 13 i 14 czerwca 2020 r. W czasie pandemii koronawirusa nie bylibyśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom wydarzenia.

Decyzja o odwołaniu dni miasta podjęta została wspólnie przez Burmistrza Turku oraz Wójta Gminy Turek, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i gości, których kilkanaście tysięcy każdego roku brało udział w tym wydarzeniu. Ponadto w naszym kraju wprowadzony został stan epidemii, obwiązuje zakaz zgromadzeń i urządzania imprez masowych, a przyrost zachorowań nie wskazuje na to, aby do czerwca wszystko się zakończyło.

Dni Turku i Gminy Turek były planowane na drugi weekend czerwca. Muzycznymi gwiazdami tegorocznej imprezy mieli być: Kamil Bednarek, Grubson, Smolasty oraz Matt Ostrowski.

źródło: miastoturek.pl

Władysławów: Dwie ciężarówki zderzyły się na A2
Hyundai zainwestuje w powiecie tureckim? JP Weber ...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Leszek w środa, 08 kwietnia 2020 20:02

Brawa dla władz samorządowych! Za odwagę chociażby, bo na pewno znajdzie się wielu malkontentów, którzy chcieliby sobie poskakać w alkoholowym amoku. Nie w tym roku!
Sytuacja jest naprawę trudna , nie wiadomo co będzie dalej i kiedy to się skończy.
Władze muszą teraz myśleć o bardziej podstawowych sprawach - jak w sytuacji zmniejszających się wpływów budżetowych zapewnić miastu funkcjonowanie. Zbędne wydatki trzeba ograniczać. Nie czas na zabawę.

Brawa dla władz samorządowych! Za odwagę chociażby, bo na pewno znajdzie się wielu malkontentów, którzy chcieliby sobie poskakać w alkoholowym amoku. Nie w tym roku! Sytuacja jest naprawę trudna , nie wiadomo co będzie dalej i kiedy to się skończy. Władze muszą teraz myśleć o bardziej podstawowych sprawach - jak w sytuacji zmniejszających się wpływów budżetowych zapewnić miastu funkcjonowanie. Zbędne wydatki trzeba ograniczać. Nie czas na zabawę.
Gość
wtorek, 18 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.