Dni Turku i Gminy Turek powróciły! Muzyczna i energetyczna sobota za nami

Dni Turku i Gminy Turek

Po długim okresie pandemii przyszedł wreszcie czas na upragnioną zabawę. Piękny dzień oraz wiele atrakcji przyciągnęło tłumy na długo wyczekiwaną imprezę. Właśnie dzisiaj rozpoczęły się Dni Turku i Gminy Turek. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Muzycznie i optymistycznie

Z okazji Dni Turku i Gminy Turek, które rozpoczęły się w sobotę, tj. 7 sierpnia zorganizowano wiele atrakcji. Podczas tych dwóch dni szaleństwa turkowianie będą mogli odpocząć i zapomnieć o pandemii.

Nie obyło się również bez dawki dobrej muzyki, która przyciągnęła wiele mieszkańców miasta i okolic.

Na scenie powitać mogliśmy Matta Ostrowskiego, który zaraża rytmami i daje wiele pozytywnej energii. Wokalista z Turku już teraz znany jest na rynku muzycznym. Pisze teksty i śpiewa utwory gatunku pop. Wydał niejedną płytę, a jego muzyka cieszy się dużą popularnością.

Publiczność wspaniale bawiła się przy muzyce Smolastego. Polski raper i producent muzyczny tworzący muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu zaprezentuje swoje utwory i porwie wszystkich rytmami muzyki.

Niestety na życzenie Kamila Bednarka liczba fotografów na koncercie była ograniczona. Na pełną relację trzeba będzie zatem trosze poczekać.

Przedsmak jutra

Wesołe miasteczko, wiele smakołyków oraz druhowie, którzy z chęcią opowiadali najmłodszym na czym polega ich praca to tylko przedsmak dnia jutrzejszego. Już bowiem w niedzielę, 8 sierpnia zapowiada się wiele emocji sportowych. Wśród nich Turniej Tenisa Stołowego dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Miasta Turku, Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży czy joga na trawie. Oprócz tego chętni będą mieli okazję wziąć udział w eko-warsztatach oraz podziwiać pokaz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej „Ogniki”. Oczywiście nie zabraknie muzyki. Przed publicznością wystąpią wokaliści z Miejskiego Domu Kultury, Zespół 3 po Trzy, Paula Biskup, Oskar Brzostowski oraz Miruna Chypś z zespołem Wieża Bajzel.

Ponadto przewidziano wiele konkursów rodzinnych oraz atrakcji, które z całą pewnością będziemy pamiętać jeszcze długo.

Dobra: „Nasze kulinarne dziedzictwo” zawitało do D...
Władysławów: Światowe przeboje w wykonaniu LeonVoc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.