Do kupienia dzień z życia burmistrza

Dzień z życia burmistrza

W tym roku już po raz trzeci, Burmistrz Romuald Antosik odda „Dzień w fotelu Burmistrza Turku” na licytację podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tegoroczny finał WOŚP odbywać się będzie w niedzielę, 13 stycznia 2019 r. W tym roku już po raz trzeci będzie można wylicytować „Dzień w fotelu Burmistrza Turku”.

Osoba, która wylicytuje „dzień w fotelu Burmistrza Turku”, będzie miała okazję poznać turkowski Urząd Miejski, pracę urzędników i oczywiście najważniejszego z nich, czyli Burmistrza Miasta Turku. Zwycięzca będzie miał do dyspozycji gabinet z sekretariatem oraz samochód służbowy. W ramach swoich obowiązków, jednodniowy burmistrz m.in. zwizytuje miejskie jednostki organizacyjne i skontroluje przebieg prac na miejskich inwestycjach. Termin „odbioru” nagrody czyli dzień sprawowania władzy w mieście i wszystkie szczegóły, zostaną ustalone indywidualnie ze zwycięzcą licytacji.

„Dzień z życia Burmistrza Turku” po raz pierwszy podczas finału w 2017 roku za sumę 4.000 zł wylicytiował Antoni Karolak, zaś w 2018 zwycięzcą licytacji został Dawid Włodarczyk, za kwotę 5.000 zł.

Wszystkich chętnych do wylicytowania fotela burmistrza zapraszamy w niedzielę,13 stycznia 2019 r. na godz. 17.00 do Miejskiego Domu Kultury.

Władysławów: Ławka Niepodległości
Aleks- pierwszy w 2019 roku

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Turek w sobota, 05 styczeń 2019 20:47

Jedyna szansa dla kontrkandydatów Antosika z ostatnich wyborów, posiedzą w wymarzonym fotelu.

Jedyna szansa dla kontrkandydatów Antosika z ostatnich wyborów, posiedzą w wymarzonym fotelu.:D
Gość
piątek, 03 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.