Dobra: 170 osób bawiło się na Karnawałowej Biesiadzie Seniorów

Biesiada Dobra

170 osób bawi się 16 lutego na XII Karnawałowej Biesiadzie Seniorów w Dobrej. Po 2 letniej przerwie spowodowanej pandemią uczestnicy zabawy mają wiele wigoru, chęci i zapału do wspólnej zabawy i świętowania.

Oficjalnego powitania dokonał dyrektor Centrum Kultury w Dobrej Jacek Gajewski. Następnie burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler życzył wszystkim wyśmienitej zabawy oraz gratulował obecnym wyjątkowej energii oraz podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznej Biesiady. Po oficjalnym toaście wzniesionym przez przewodniczącego Rady Miejskiej w Dobrej Tomasza Gila, burmistrz oficjalnie otworzył Biesiadę.

Jako pierwszy przed publicznością wystąpił zespół Serenada z Dobrej. Chwilę później na scenie pojawili się Kawęczyniacy reprezentujący Kawęczyn, następnie zaprezentowały się Alebabki ze Skęczniewa, a tuż po nich zespół Zgoda z Przykony. Anna Jasiak miała zaszczyt pochwalić się swoim nietuzinkowym zespołem Nie Umiem Nic. Następnie kolejno występowali zespoły z Klubu Senior + z Dobrej, grupa Jezioranki, Jesień z Tuliszkowa, Znad Swędrni z Goszczanowa, zespół Razem działający przy GOK „Wozownia, Turkowianki reprezentujące Miejski Dom Kultury w Turku oraz na koniec zespół Amigos reprezentujący gminę Kawęczyn.

Trzeba przyznać, że zespoły mogły się pochwalić wyjątkowym talentem i kreatywnością w postaci oryginalnych repertuarów.

Jak widać powyżej, zainteresowanie Karnawałową Biesiadą Seniorów było ogromne, a wyjątkowa atmosfera sprawiła, że każdy bawił się wyśmienicie.

Karnawałowa biesiada seniorów odbyła się w restauracji Restauracja Vega w Dobrej a organizatorem imprezy było Centrum Kultury w Dobrej.

źródło: Gmina Dobra Wielkopolska

View the embedded image gallery online at:
https://iturek.net/fakty/dobra-1-12#sigProId115e9a8f45

Przykona: Kolejna inwestycja Grupy Orlen stała się...
Kawęczyn: Pożar w kotłowni. Winien niedrożny przew...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.