Dobra: 1 urodziny żłobka samorządowego

Żłobek Dobra

Burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler uczestniczył w uroczystości zorganizowanej z okazji 1 urodzin Żłobka Samorządowego w Dobrej. Był tort, odświętne stroje, życzenia i trochę wspomnień.

Ten miniony rok był dla nas wielkim wyzwaniem, szczególnie organizacyjnym, aby w odpowiedni sposób uruchomić placówkę, przeprowadzić rekrutację i zapewnić dzieciom właściwą opiekę. Nie udało by się to, gdyby nie współpraca pomiędzy dyrekcją żłobka, opiekunkami i pracownikami samorządowymi. Był to rok bardzo pracowity i pełen doświadczeń.

Przy tej okazji chcielibyśmy skierować kilka słów do Rodziców naszych podopiecznych. Dziękujemy Państwu za zaufanie, którym nas obdarzyliście, powierzając nam swoje pociechy. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby otoczyć je opieką i miłością, stwarzając im w żłobku drugi dom.

Radosne buzie wszystkich dzieci są najlepszym podsumowaniem dzisiejszego święta.

Gmina Dobra realizuje projekty pn. „Stawiamy na dobry start!” dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 oraz Resortowy program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+”. To dzięki tym programom powstał Żłobek Samorządowy w Dobrej, który zapewnia opiekę dla 18 dzieci i dzięki którym do września 2022 r. opłata za pobyt dziecka w żłobku jest symboliczna.

źródło: dobra24.pl

Nowy radiowóz dla KPP Turek ze wsparciem od samorz...
Nie żyje Roman Rybacki. Był pierwszym burmistrzem ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 26 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.