Dobra: 15 lat Środowiskowego Domu Samopomocy w Żeronicach

15-lecie ŚDS

W dniu 6 września obchodzono 15-lecie Środowiskowego Domu Samopomocy w Żeronicach w gminie Dobra. Wydarzenie połączone było z organizowanym już po raz IX plenerem malarskim "Żeronice w barwach jesieni".

Z okazji uroczystości przybyli goście z zaprzyjaźnionych ośrodków w tym przedstawiciele DPS w Skęczniewie wraz z dyrektor Sylwią Kamińską - Tereszkiewicz, ŚDS w Turku wraz z kierownikiem Andrzejem Frytem, ŚDS z Miłaczewa z kierownik Anetą Kostrzewą, ŚDS w Młodzianowie wraz z kierownik Danutą Michalską, PŚDS w Czepowie z dyrektorem Maciejem Grubskim.

Tego dnia powitano również przedstawicieli samorządów. Życzenia z okazji jubileuszu złożyli burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler oraz zastępca Przemysław Tomczak.

Spotkanie było okazją do refleksji, wspomnień ale też snucia planów na kolejne lata funkcjonowania placówki. Impreza uświetniona była przedstawieniem w wykonaniu uczestników przygotowanym pod kierunkiem terapeutów. Każdy z ośrodków wykonał również pracę plastyczną nagrodzoną okolicznościowymi upominkami.

Wszystko odbywało się przy pysznym poczęstunku, dobrej muzyce a przede wszystkim w świetnej atmosferze.

Źródło: ŚDS Żeronice

„Zrobią nam tu getto”. Mieszkańcy bloku przy ul. U...
Jesteś osobą z niepełnosprawnością - skorzystaj z ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 30 listopada 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.