Dobra: Aktywnie, artystycznie i domowo podczas spotkania w Domu Pomocy Społecznej w Skęczniewie

Image_34

Wychowankowie 21 Domów Pomocy Społecznej z terenu całej Polski wzięli udział we wspaniałej zabawie w Skęczniewie w gminie Dobra. Było aktywnie, artystycznie i słonecznie, a atmosfera już od samego początku zabawy była domowa. Każdy czuł się swobodnie i wyśmienicie bawił podczas przygotowanych atrakcji.

W spotkaniu, które odbyło się 28 czerwca uczestniczyli miedzy innymi przedstawiciele powiatu tureckiego, którzy podziękowali za współpracę i życzyli dalszych sukcesów.

-Chciałbym serdecznie podziękować za to, co Pani dyrektor tutaj wyczynia. Jest trochę zwariowana i to właśnie zwariowanie przynosi same pozytywne rezultaty w tym pięknym domu- mówił wicestarosta Dariusz Kałużny.

Szacunek i uznanie dla dyrektor Sylwii Kamińskiej- Tereszkiewicz potwierdzili również licznie zebrani wychowankowie Domu Pomocy Społecznej w Skęczniewie.

Coraz to nowe pomysły na rozwój pojawiają się jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Jednak nie kończy się na planach ponieważ wprowadzane są one w życie, a pracuje nad tym grupa wrażliwych i energicznych ludzi którzy podejmą każde wyzwanie.

-Mam czasem szalone pomysły, ale bez waszej pomocy i waszego wsparcia nie bylibyśmy w stanie utrzymać, ulepszać tego miejsca w jakim podopieczni mieszkają. My wszyscy pracujemy i jako dyrektor muszę powiedzieć, że grupa współpracowników jest niesamowita – mówiła dyrektor Sylwia Kamińska- Tereszkiewicz.

W spotkaniu wzięło udział aż 21 Domów Pomocy Społecznej. W wyśmienitej zabawie wzięli udział podopieczni ze Skrzynna, Baszkowa, Kalisza, Konina, Zagórowa, Skubarczewa, Wrześni, Przatówka, Kobylej Góry, Strzałkowa, Zimnowody, Kotlina, Rogowa, Psar, Kochłowy, Marszałek, Pęczniewa, Żeronic, Czepowa, Turku oraz Liskowa.
Ilość osób zainteresowanych z terenu całej Polski świadczy o tym, że organizowane w Skęczniewie przedsięwzięcia podobają się, a ich realizacja ma sens.

Podczas imprezy nagrodzono sportowców, którzy odnieśli niebywały sukces ogólnopolski i ujawniły się wyjątkowe talenty muzyczne.

Dla uczestników przygotowano wiele niespodzianek takich, jak choćby regaty na jeziorze, konkurs malarski czy zabawa przebierańców.

Na wodę puszczono również piękne, ręcznie wykonane przez wychowanków placówek wianki.

Kawęczyn: O zmianach w finansach z historycznym ak...
Rutkowski zawitał do Turku w obronie młodego przed...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 07 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.