Dobra: Druga nagroda za inicjatywę DOOR-TO-DOOR

Gmina Dobra

12 stycznia na terenie gminy Dobra zagościł przedstawicieli z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu. Celem wizyty gości było oficjalne wręczenie Burmistrzowi Dobrej statuetki oraz dyplomu za zajęcie przez gminę Dobra II miejsca w wojewódzkim konkursie pt: „Wielkopolska Otwarta na Innowacyjny Samorząd”.

Samorząd został nagrodzony za wprowadzenie nowego, ciekawego rozwiązania w postaci Usługi indywidualnego transportu door-to-door w Gminie Dobra, która to usługa zdecydowanie wpływa na poprawę jakości życia mieszkańców, szczególnie osób wykluczonych społecznie lub zagrożonych wykluczeniem społecznym.

W spotkaniu, które stało się bardzo ciekawą areną wymiany doświadczeń i informacji, uczestniczyli przedstawiciele ROPS-u w Poznaniu, Burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler, Zastępca Burmistrza Przemysław Tomczak, pracownicy Urzędu Miejskiego w Dobrej oraz zaproszeni kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych, które współpracują z ROPS. Podczas spotkania zostały wymienione doświadczenia w pracy oraz pomysły na nowe innowacyjne rozwiązania, które warto głębiej przeanalizować.

źródło: dobra24.pl

Brudzew: Przekazano 20 narkotestów
Paczka pod specjalnym nadzorem. Dlaczego warto wyb...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.