Dobra: Dzień Kobiet jakiego nie było! Zapraszamy!

Dzień Kobiet w Dobrej

Panie z gminy Dobra w tym roku Dzień Kobiet obchodzić będą z dużą dozą humoru oraz klasą. Na uczestników wydarzenia, które odbędzie się już w ten weekend czeka wiele atrakcji. Będą też niespodzianki, których nie da się zapomnieć.

Dzień Kobiet w Dobrej odbędzie się w sobotę, 7 marca o godzinie 17.00 w Hali Sportowej w Dobrej. Wszystkie Panie przywita Orkiestra Dęta Dobra- Żeronice oraz… słodki deser, który z całą pewnością przypadnie do gustu.

Nie obędzie się bez wyśmienitego koncertu. Na scenie wystąpi Big Band Miasta w Turku. Muzycy zaprezentują największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego, Skaldów, Małgorzaty Ostrowskiej, Dżemu i innych znanych gwiazd.

Organizatorami wydarzenia są Burmistrz Dobrej, Rada Miejska w Dobrej, Dyrektor Centrum Kultury w Dobrej, Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Dobrej.

Wstęp na to wyjątkowe wydarzenie jest wolny.

Zapisy na koncert u sołtysów lub w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Dobrej.
Tel. 63 279 99 20
Tuliszków: Zapraszamy na Dzień Kobiet i Mężczyzn!
Kawęczyn: Gabriela Wachowska walczy o tytuł najpię...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Aisata w sobota, 07 marzec 2020 10:24

"Organizatorami wydarzenia są Burmistrz Dobrej, Rada Miejska w Dobrej, Dyrektor Centrum Kultury w Dobrej, Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Dobrej".

Powinno być napisane, że organizatorami imprezy są jednostki gminne, jak ZS-P, CK czy Urząd, a nie tylko ich kierownicy. Sami nie za wiele by zorganizowali bez ogromnego wkładu pracy zatrudnionych tam ludzi i poświęconego czasu także w sobotę.

Proszę o szacunek dla tych ludzi oraz precyzję i rzetelność w artykułach.

"Organizatorami wydarzenia są Burmistrz Dobrej, Rada Miejska w Dobrej, Dyrektor Centrum Kultury w Dobrej, Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Dobrej". Powinno być napisane, że organizatorami imprezy są jednostki gminne, jak ZS-P, CK czy Urząd, a nie tylko ich kierownicy. Sami nie za wiele by zorganizowali bez ogromnego wkładu pracy zatrudnionych tam ludzi i poświęconego czasu także w sobotę. Proszę o szacunek dla tych ludzi oraz precyzję i rzetelność w artykułach.
Gość
poniedziałek, 06 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.