Dobra: Gmina laureatem konkursu: Wielkopolska Otwarta na Innowacyjny Samorząd

Dobra

Zakończył się konkurs ogłoszony przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu „Wielkopolska Otwarta na Innowacyjny Samorząd”. Jest to I edycja Konkursu, a tematem przewodnim jest poprawa jakości życia poprzez wykorzystanie innowacyjnego rozwiązania, na rzecz mieszkańców gmin i miast Województwa Wielkopolskiego.

Gmina Dobra zajęła II miejsce w Województwie Wielkopolskim dzięki inicjatywie zgłoszonej przez Urząd Miejski w Dobrej:

Usługi indywidualnego transportu door-to-door w Gminie Dobra.

Nasz samorząd został nagrodzony za wprowadzenie nowego, ciekawego rozwiązania w postaci usługi transportowej, która zdecydowanie wpływa na poprawę jakości życia mieszkańców, szczególnie osób wykluczonych społecznie lub zagrożonych wykluczeniem społecznym. Warto podkreślić, że tego typu usługę w Województwie Wielkopolskim uruchomiło zaledwie 5 samorządów. Taka nagroda to wyróżnienie dla naszej gminy i jednocześnie zobowiązanie do ciągłego podnoszenia standardu usług na rzecz mieszkańców.

źródło: dobra24.pl

Brudzew: Poetyckie spotkanie mieszkańców Ziemi Tur...
Nastolatek potrącił pieszą. Starsza kobieta zmarła...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 30 czerwca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.