Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dobra: Muzyka i tańce dla wszystkich pań

Dzień Kobiet Dobra

Muzyka, tańce oraz wyśmienite nastroje zawitały do Hali Sportowej w Dobrej. Właśnie tam, w sobotę 11 marca obchodzono Dzień Kobiet. Jak co roku zabawa była wyśmienita i z całą pewnością na długo pozostanie w pamięci.

Mieszkanki Dobrej i okolic wzięły w imprezie zorganizowanej specjalnie dla nich. Z tej właśnie okazji odbył się koncert zespołu Wędrowne Gitary. Muzycy wykonali największe przeboje z repertuaru Czerwonych Gitar, Trzech Koron oraz własne utwory utrzymane w podobnym klimacie. Wieczór umilił uczestniczką wydarzenia występ orkiestry dętej Dobra- Żeronice.

Przedstawiciele samorządu złożyli Paniom serdeczne życzenia z okazji ich święta oraz spełnienia marzeń zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej.

Organizatorami wydarzenia byli Burmistrz Dobrej, Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrej, Dyrektor Centrum Kultury w Dobrej oraz Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Dobrej.
 
Brudzew: Na Dzień Kobiet spotkanie przy kawie, cia...
Tuliszków: Dzień Kobiet i Mężczyzn pełen piękna, m...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - ?? w niedziela, 12 marca 2023 15:07

co na te tańce probosszcz?

co na te tańce probosszcz?
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.