Dobra: Nagrody za szczepienia rozdane

Szczepienia

„Wszyscy dzisiaj się szczepimy bo wirusa się boimy, więc szybciutko się kłujemy i odporność zyskujemy” - to hasło, którego autorką jest pani Maria Graczyk z Mikulic zwyciężyło w konkursie zorganizowanym przez gminę Dobra, dla osób które w niedzielę, 1 sierpnia wzięły udział w akcji szczepień przeciwko COVID-19.

W konkursie mogli wziąć udział wszyscy pełnoletni mieszkańcy Gminy Dobra, którzy podczas prowadzonej w Dobrej akcji szczepień, w niedzielę 1 sierpnia, przyjęli jednodawkowy preparat Johnson&Johnson oraz prawidłowo wypełnili kupon konkursowy. Zadaniem było wpisanie hasła bądź rymowanki właśnie na temat szczepień. Wszystkie kupony zostały poddane weryfikacji przez komisję konkursową w składzie: Przemysław Tomczyk, Katarzyna Antosik oraz Agnieszka Serafińska.

W konkursie wzięło udział 107 osób. Spośród nich komisja zweryfikowała 59 ważnych kuponów konkursowych oraz 48 nieważnych. 26 kuponów konkursowych zostało wypełnionych w sposób nieprawidłowy oraz 22 zostały wypełnione przez osoby niebędące mieszkańcami gminy Dobra, w związku z czym zostały uznane za nieważne. Hasła oceniano biorąc pod uwagę m.in. pomysłowość czy długość tekstu. Laureatką została pani Marka Graczyk, zaś wyróżnienia otrzymali Zbigniew Nerka za hasło: „Chcesz być bezpieczny i zdrowy, przyjmij zastrzyk przeciw COVIDOWY”, Aneta Janiaczyk za tekst „Koronawirus świat opanował, my zrobimy wszystko, aby krótko królował”, Sławomir Idzik, który jest autorem sloganu „Polaku drogi, odstaw pierogi, idź na szczepienie, zmniejsz zagrożenie, przyjmiesz szczepionkę, ominiesz koronkę”, a także Bogumił Szymczak, który do konkursu zgłosił hasło „Szczepimy się wszyscy, i stary i młody, by można było zaznać obywatelskiej swobody”.

Brudzew: Szczepienia w Galewie bez rejestracji już...
Polski Ład dla gminy Dobra. Samorząd stara się o ś...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - 2415 w piątek, 06 sierpnia 2021 18:38

Te hasła to jakaś masakra.

Co oni zrobili z ludźmi, ich głowami, w ciągu 1,5 roku?!

Stara zasada Goebbelsa wciąż wyśmienicie działa.

Te hasła to jakaś masakra. Co oni zrobili z ludźmi, ich głowami, w ciągu 1,5 roku?! Stara zasada Goebbelsa wciąż wyśmienicie działa.
Gość
wtorek, 26 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.