Dobra: Najmłodsi przygotowywali świąteczne ozdoby

Warsztaty w Dobrej

Przedszkolaki z Dobrej dały się porwać świątecznej atmosferze i podczas warsztatów wspólnie z rodzicami przygotowały bożonarodzeniowe dekoracje. Będą one zdobić choinkę, która już w najbliższą sobotę pojawi się w centrum miasta.

W rodzinnej atmosferze do przygotowywania świątecznych ozdób przystąpiło 30 rodziców i 40 dzieci. Inicjatorem wydarzenia był Tomasz Gil, przewodniczący rady miejskiej, do którego dołączył także burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler oraz wiceburmistrz Przemysław Tomczak. Najmłodsi z zapałem wykonywali rękodzieło przy pomocy rodziców. Część prac zostanie wystawiona na bożonarodzeniowym kiermaszu, a dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na potrzeby przedszkolaków.

Każdy oddział przedszkolny przygotował też własną dużą bombkę. Będą one zdobić choinkę, która już w najbliższą sobotę, 14 grudnia stanie w centrum Dobrej.

XXIV Barbórkowy Turniej ,,Szuby’2019”
Licealiści obdarowali potrzebujących, czyli wielki...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.