Dobra: Parafialny Dzień Dziecka w Skęczniewie

Parafialny Dzień Dziecka w Skęczniewie

1 czerwca już po raz dziewiąty odbył się Parafialny Dzień Dziecka w Skęczniewie. Festyn przygotowany został przez ks. Grzgorza Wawrzyniaka oraz nauczycieli z Zespołu – Szkolno Przedszkolnego w Piekarach.

O 15.00 na placu przy strażnicy OSP Skęczniew przybyłych powitał ks. Grzegorz , następnie pani sołtys Skęczniewa – Katarzyna Małowiecka, a na końcu Przemysław Tomczak – zastępca burmistrza Dobrej.

Po powitaniu przed zebranymi wystąpił lokalny zespół „Alebabki”, następnie swoje zdolności zaprezentowały dzieci , które śpiewały i tańczyły. Podczas wydarzenia wręczone zostały nagrody w konkursie plastycznym "Moja rodzina - razem i zdrowo spędzamy czas" . Prace dzieci podziwiać można było podczas festynu.

Był również czas na konkurencje sportowe , w których wygrać można było bardzo atrakcyjne nagrody. Tego dnia na dzieci czekały tradycyjnie dmuchańce, wata cukrowa oraz panie które malowały dzieciom twarze i włosy. Dorośli mogli spędzić milo czas przy kawie oraz pysznych cistach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Paulina Gąsiorek

Bomard po salonowych rewolucjach Wiśniowskiego
Pożar mieszkania na Broniewskiego

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 26 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.