Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dobra: Pełen radości i niespodzianek festyn rodzinny w Skęczniewie

Festyn

4 czerwca na placu przy strażnicy w Skęczniewie obył się Festyn Rodzinny połączony z XI Parafialnym Dniem Dziecka. Organizatorami wydarzenia byli ksiądz Grzegorz Wawrzyniak, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piekarach oraz Gmina Dobra.

Wśród gości między innymi znaleźli się przedstawiciele władz – Przemysław Tomczak – wiceburmistrz Dobrej oraz Rafał Gil zastępcę dyrektora Departamentu Gospodarki Mieniem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Po części oficjalnej dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piekarach zaśpiewały i zatańczyły dla przybyłych. Następnie rozstrzygnięte zostały konkursy: plastyczny „Symbole Wielkopolski”, „Moja rodzina” oraz wiedzy o Regionie Wielkopolskim.

Na dzieci jak co roku czekało mnóstwo atrakcji między innymi dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, możliwość przejażdżki bryczką oraz animator który przygotował dla dzieci wiele zabaw. O to by nikt nie był głodny zadbały okoliczne Koła Gospodyń Wiejskich z Piekar i Skęczniewa, zaś wiceburmistrz Dobrej z żoną zatroszczyli się o odpowiednie nawodnienie przybyłych serwując pyszne napoje.

W kawę i ciasto można było zaopatrzyć się u przedstawicieli Rady Rodziców z ZSP. Specjalny pokaz na ten dzień przygotowali także druhowie z Ochotniczej Straży Pożarna z Piekar. Który obrazował pracę straży na miejscu wypadku.

Festyn zakończył się około godziny 20.00. Przebiegł on w bardzo ciepłej i rodzinnej atmosferze.
 
Paulina Gąsiorek
 
Młoda Lewica wnioskuje o utworzenie Młodzieżowej R...
Dzień Dziecka w Eko Krainie Baśni

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.