Dobra: Pysznie, wesoło i atrakcyjnie na Pierwszym Festynie Rodzinnym

Pierwszy Festyn Rodzinny w Dobrej

Wiele radości zawitało w sobotę, 24 sierpnia do Dobrej, gdzie zorganizowano Pierwszy Festyn Rodzinny. Zarówno dzieci, jak i dorośli byli zachwyceni, a atrakcji nie było końca.

Zabawa rozpoczęła się około godziny 14.00 na terenie Wspólnot Mieszkaniowych przy Placu J.Słowackiego. Organizatorzy przygotowali na ten dzień wiele niespodzianek dla najmłodszych. Chętni wzięli udział w zabawach z animatorem, który przygotował konkursy i zabawy. Maluchy wyszalały się na dmuchanym zamku i każdy z nich mógł wcielić się w swoją ulubioną postać dzięki malowaniu twarzy. Na dzieci czekała również darmowa wata cukrowa, popcorn i wiele innych niespodzianek.

Dużą popularnością cieszył się bumper ball dzięki któremu uczestnicy festynu mieli wiele radości.

Wszystkie imprezy wspierają druhowie, którzy i tym razem nie zawiedli. Dzieci miały okazję obejrzeć wóz strażacki i poznać pracę swoich bohaterów.

Również zwolennicy pyszności znaleźli coś dla siebie. Smakołyki z grilla, ciasta i żurek to tylko niektóre z proponowanych dań.
Pierwszy Festyn Rodzinny udał się dzięki organizatorom i sponsorom wśród których wymienić można gminę i miasto Dobra, przewodniczącego Rady Gminy Dobra Tomasza Gila, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, doktor Annę Majda, Zakład Mięsny Smoliński, Pph Farpol sp z o.o, Brokerski Dom Ubezpieczeniowy Merydian, Koło Gospodyń Wiejskich Długa Wieś, Wspólnoty Mieszkaniowe przy pl.Słowackiego, Trans Gil Iwona.
Władysławów: Paliła się lodówka, interweniowali st...
Malanów: Wypadek dwóch samochodów osobowych w Feli...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.