Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dobra: Spotkanie opłatkowe strażaków z gminy

Opłatek gminny OSP

W sobotę, 22 grudnia w Centrum Kultury w Dobrej odbyło się spotkanie opłatkowe przedstawicieli jednostek OSP z terenu gminy Dobra.

Swoją obecnością zaszczycili poseł na sejm Ryszard Bartosik, radny Powiatu Tureckiego Andrzej Fryt, burmistrz Dobrej Tadeusz Gebler z przewodniczącym Rady Miejskiej w Dobrej Tomaszem Gilem oraz przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej Marcin Dzieran.

Spotkanie rozpoczął prezes zarządu OSP w Dobrej Piotr Gebler. Następnie głos zabrał burmistrz Dobrej, który wszystkim strażakom życzył sukcesów w ich trudniej i jakże owocnej pracy. Podziękował on również za zaangażowanie i ofiarność.

-Wiele razy zostawiacie swoje rodziny, żony ,dzieci narażając swoje życie, ratując mienie i życie innych ludzi. Za to bezinteresowne zaangażowanie z całego serca wam dziękuję- mówił Tadeusz Gebler.

Burmistrz życzył zebranym i im rodzinom zdrowych, spokojnych świąt oraz samych sukcesów w nadchodzącym roku.

Głos zabrał również poseł Ryszard Bartosik. Wspomniał on o przekazanym sprzęcie strażackim, który zasilił jednostki w gminie Dobra. Podziękował również za współpracę samorządowi gminnemu, a nowemu burmistrzowi życzył sukcesów na piastowanym stanowisku.

Po przemówieniach okolicznościowych nadszedł czas na modlitwę. Wszyscy podzielili się opłatkiem przy wspaniałych kolędach zagranych przez Orkiestrę Dętą OSP Dobra- Żeronice.
 
Bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliweg...
Anna Marecka: Medyczne prezenty

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.