Dobra: Uruchomili fontannę i „grube ryby” wróciły do stawu

Tadeusz Gebler

Jesienią 2018 roku w gminie Dobra w powiecie tureckim rozpoczęła się era burmistrza Tadeusza Geblera. Jak długo potrawa, tego jeszcze nie wiemy. Z pewnością jednak będzie z tego czasu co wspominać. Burmistrz kolejny raz udowadnia, że nie boi się realizować nietuzinkowych pomysłów. Tym razem przy okazji uruchomienia fontanny wykąpał się w stawie.

Niemałe bardzo pozytywne zaskoczenie Tadeusz Gebler wywołał wśród widzów przedstawienia z okazji Dnia Kobiet, które odbyło się w Dobrej w 2020 roku, o czym pisaliśmy TUTAJ. Pojawił się wówczas na scenie w klapkach i szlafroku. Rok później nagrał piosenkę stylizowaną na występ kapeli rockowej.

Kilka dni temu, 30 czerwca 2021 roku, w samym sercu miasta Dobra w stawie za Centrum Kultury uruchomiona została fontanna. Jej siła wyrzuca strumienie wody na kilka metrów wzwyż.

- Dziś wspólnymi siłami została uruchomiona fontanna na stawie za Centrum Kultury. Podziękowania dla Pawła Dzikowskiego za pomysł i wykonanie, Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Dobrej za zakupienie pompy, Darkowi Stasiakowi za prace elektryczne, Sławomirowi Idzikowi za pomoc w ustawieniu instalacji, Dyrektorowi CK w Dobrej Jackowi Gajewskiemu za prąd zużywany podczas pracy fontanny, a Bartoszowi Dzikowskiemu i Karolinie Idzik za zdjęcia – napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych burmistrz Gebler.

Pewnie nie było by w tym wydarzeniu żadnej sensacji, gdyby nie sposób, w jaki burmistrz Dobrej dokonał jej odbioru technicznego. Po prostu rozebrał się, wszedł do stawu i sprawdził co trzeba. W bardzo gorącą minioną środę (30 czerwca) nie było chyba lepszego sposobu na ochłodzenie się. Geblerowi towarzyszyli jego współpracownicy. Na udostępnionych zdjęciach widać wyraźnie, że panowie świetnie się przy tym bawili. Internetowi komentatorzy żartowali, że grube ryby wróciły do stawu w Dobrej.

Wydaje nam się, że do końca kadencji Tadeusz Gebler jeszcze nie raz wszystkich zaskoczy. Gratulujemy mu odwagi, swobody i dużego entuzjazmu. Wszystkim innym samorządowcom powiatu tureckiego życzymy, żeby również i oni mieli do siebie tyle dystansu co obecny burmistrz Dobrej.

fot: FB - Tadeusz Gebler

 

Władysławów: Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowa...
Przykona: Zaobrączkowali pisklęta bociana białego

Podobne wpisy

 

Komentarze 4

Gość - Sten w niedziela, 04 lipca 2021 07:04

A co z remontem dziurawej drogi z Dobrej do Piekar ?!

A co z remontem dziurawej drogi z Dobrej do Piekar ?!
Gość - Leśna w sobota, 03 lipca 2021 14:10

Następna fotka w leśnym spa w towarzystwie kuracjuszy z artykułu poniżej


Następna fotka w leśnym spa w towarzystwie kuracjuszy z artykułu poniżej
Gość - Gosc w piątek, 02 lipca 2021 16:56

A to rybki

A to rybki
Gość - Podatnik w piątek, 02 lipca 2021 09:09

Czy oni to w godzinach pracy xD?

Czy oni to w godzinach pracy xD?
Gość
poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.