Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dobra: Wspaniała zabawa i szczytny cel podczas Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej dla firm Ambro CUP

Turniej Piłki Nożnej

Za nami Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla firm Ambro CUP. Wydarzenie , które odbyło się w sobotę, 2 marca było wyjątkowe, bowiem nie liczyło się kto zwycięży. Ważna była pomoc osobie potrzebującej oraz szczytny cel.

W hali sportowej w dobrej zebrali się miłośnicy piłki nożnej, by wspólnie nie tylko dobrze się bawić, ale również pomóc 3 letniej Lilce. Dziewczynka mieszka w Mikulicach i przeszła rozległy udar mózgu w 2022 roku, obecnie przebywa w śpiączce, potrzebuje intensywnej, kosztownej rehabilitacji oraz leczenia.

Aby pomóc Lilce do rywalizacji przestąpiło osiem drużyn- Elektrokabel, Drawer, Sun Garden, Ambro kierowcy, Ambro Group, Ambro Magazyn, Idziak- Trans oraz OSP Słodków.

Pierwsze mecze rozpoczęły się o godzinie 10.00. Zawodnicy zawzięcie walczyli o tytuł mistrza turnieju.

Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła drużyna Ambro. Drugie miejsce zajęli zawodnicy ze Słodkowa. Trzecia lokata przypadła zespołowi Sun Garden, czwarta natomiast Idziak Trans.

Za najlepszego bramkarza turnieju uznano Huberta Dynkowskiego, natomiast najlepszym strzelcem został Tomasz Janczak.

Należy nadmienić, że kibice mieli okazję wziąć udział w losowaniu, w którym nagrodą główną była koszulka Filipa Bednarka z Lecha Poznań!

Gratulujemy!

Fot. M.JAC

422640723 895855282282603 2374037222840147441 n
 
Oryginalne wkłady do zniczy — zobacz, co teraz jes...
Na gminnych drogach będzie bezpieczniej

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.