Dobra: Wspólne ubieranie choinki i korowód z Mikołajem wprowadzą świąteczną atmosferę

Choinka w Dobrej

W najbliższą sobotę, 14 grudnia świąteczna atmosfera zagości w Dobrej na dobre. Oprócz wspólnego ubierania choinki na mieszkańców w każdym wieku czekać będzie wiele atrakcji. Nie obędzie się także bez wizyty Świętego Mikołaja.

Świąteczna magia zagości w Dobrej już w samo południe. Od godz. 12.00 na placu Juliusza Słowackiego trwać będzie osiedlowe ubieranie choinki. Na najmłodszych czekać będą konkursy i słodkości. Będzie też można zakupić ozdoby bożonarodzeniowe, z których dochód przeznaczony będzie na rzecz rady rodziców w dobrskim przedszkolu. Później wszyscy udadzą się na skwer Św. Jana Pawła II.

To właśnie tam włodarze gminy w towarzystwie Świętego Mikołaja zapalą światełka na choince. Będzie to moment składania sobie świątecznych życzeń, a Mikołaj przyjmie od dzieci listy. Przy dźwiękach kolęd będzie można poczęstować się rozgrzewającym żurkiem, a na najmłodszych czekać będzie też popcorn, wata cukrowa i drobne upominki.

Energ(i)a do Nauki! ZST otrzymał 50 tys. zł na wyp...
Marsz upamiętni rocznicę wprowadzenia stanu wojenn...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 25 listopad 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.