Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dofinansowanie na „Rozwój e-usług publicznych w Gminie Tuliszków”

Tuliszków

Przedmiotem projektu jest stworzenie systemów zapewniających mieszkańcom naszej gminy możliwość korzystania z szerokiego zakresu usług publicznych dostępnych drogą elektroniczną. Dofinansowanie umożliwi więc wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, co przyczyni się do efektywniejszego funkcjonowania administracji gminy.

Projekt „Rozwój e-usług publicznych w Gminie Tuliszków” zakresem obejmuje rozwój elektronicznych systemów obsługi obywateli oraz systemów wspomagających funkcjonowanie Urzędu Gminy i Miasta w Tuliszkowie. Powstanie między innymi elektroniczna obsługa podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego, podatku od środków transportowych, zobowiązań z tytułu dzierżawy, z tytułu opłat za zezwolenia na sprzedaż alkoholu czy też z tytułu wieczystego użytkowania. Zostanie opracowany i wdrożony elektroniczny system obsługi gospodarki odpadami a także system do przeprowadzania konsultacji społecznych czy też budżetu obywatelskiego.

Kwota dofinansowania uzyskanego przez Gminę i Miasto Tuliszków wynosi 1 267 358,42 zł.

Dofinansowanie uzyskano w ramach PROGRAMU REGIONALNEGO FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA WIELKOPOLSKI 2021-2027.

Realizacja projektu ma zapewnić mieszkańcom i przedsiębiorcom możliwość korzystania z szerokiego zakresu usług publicznych dostępnych drogą elektroniczną.

źródło: tuliszkow.pl

Dobra: Wyjątkowa zabawa podczas Karnawałowej Biesi...
Brudzew: Kamizelki odblaskowe od Wójta Gminy

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - idzie nowe w piątek, 09 lutego 2024 10:12

czas na wymianę , zakończyć z kliką i nieudacznikami

czas na wymianę , zakończyć z kliką i nieudacznikami
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.