Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Druhny i druhowie z OSP Turek podsumowali rok

OSP Turek

W sobotę, 25 marca w Domu Strażaka odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków OSP Turek. Jak co roku podczas spotkania przedstawiono informację dotyczącą działalności w roku 2022 oraz poinformowano o planach na przyszłość.

Po przywitaniu zaproszonych gości i wprowadzeniu sztandarów rozpoczęto oficjalną część zebrania. Tradycyjnie już odbyło się ślubowanie nowych członków OSP w Turku, a także przekazano odznaczenia i wyróżnienia.

I tak odznaki otrzymali:
10 lat: Jakub Jasiakiewicz, Marcin Derucki, Marek Orębski
15 lat: Paula Chojnacka, Maciej Chojnacki, Dariusz Jasiakiewicz, Artur Malak, Paulina Pacześna, Waldemar Opitz, Piotr Witkowski
20 lat: Emilia Kaźmierczak, Karol Szczeciński, Janusz Szymaniak
30 lat: Artur Tomczyk
40 lat: Piotr Pieśkiewicz, Paweł Rogodziński
50 lat: Henryk Świerk
55 lat: Jan Sobiś
70 lat: Jan Rogodziński

Odznakę „Zasłużony dla Zdrowia Narodu” otrzymali Jan Kaźmierczak i Michał Pietrzak. Odznakę „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi II stopnia wręczono Piotrowi Binkowskiemu, natomiast odznakę „zasłużony Honorowy Dawca Krwi III stopnia” otrzymał Paweł Rogodziński.

Po uroczystych chwilach przyszedł czas na wybór przewodniczącego zebrania, protokolanta oraz komisji uchwał i wniosków. Obecni wysłuchali sprawozdania prezesa z działalności OSP Turek oraz sprawozdania finansowego za rok 2022.

Druhowie przedyskutowali projekt planu działalności i planu finansowego na rok bieżący oraz mieli okazje porozmawiać o wszystkich kwestiach związanych z obecną sytuacją OSP Turek i problemach, które zgłoszono podczas sobotniego spotkania. Zarząd w wyniku głosowania otrzymał absolutorium, czego podczas przemówień okolicznościowych pogratulowali zaproszeni goście.
 

 

Rolnicy z Kawęczyna i Przykony nominowani do tytuł...
Władysławów: Dopłaty bezpośrednie i ekoschematy, c...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.