Dwa dni świątecznej magii podczas Kiermasz Rękodzieła

Kiermasz Rękodzieła

Przed nami wyjątkowy weekend pełen magicznego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Chłonąć świąteczną atmosferę będziemy już w najbliższą sobotę i niedzielę (14 i 15 grudnia) podczas kiermaszu, który tym razem opuści mury muzeum, w których gościł przez ostatnie lata i wyjdzie naprzeciw mieszkańcom, rozstawiając kramy na Placu Wojska Polskiego.

Podczas kiermaszu odbywającego się 14 i 15 grudnia, tak jak w poprzednich latach będzie można podziwiać i kupować lokalne arcydzieła, które mogą być doskonałym świątecznym prezentem dla bliskich. Nie zabraknie ozdób, zabawek, stroików, książek, biżuterii czy też książek. Będą również stoiska gastronomiczne i te, gdzie nabyć będzie można regionalne wyroby. Ale to nie jedyne atrakcje jakie proponują organizatorzy. W Muzeum Miasta Turku całe rodziny będą mogły wziąć udział w następujących warsztatach:

• 10:15 – Cukierkowy Mikołaj
• 11:30 – Ozdoby świąteczne
• 12:45 – Bombki

Tak jak w latach ubiegłych będzie zorganizowana loteria, w ramach której klienci będą mogli wylosować jedno z rękodzieł od wystawców obecnych na kiermaszu. Losowanie nagród odbędzie się na zakończenie drugiego.

 

„Nie ma nic ważniejszego niż edukacja polska”, czy...
Władysławów: Siłownia zewnętrzna dla rekreacji i z...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 17 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.