Dwie kobiety z terenu powiatu tureckiego zakażone koronawirusem

koronawirus

W Wielkopolsce odnotowano kolejne przypadki zakażenia koronawirusem. Jak podaje Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu na terenie powiatu tureckiego są to dwie kobiety.

W ciągu minionej doby 11 osób z Wielkopolski zostało zakażonych koronawirusem. Kolejne przypadki zakażeń dotyczą mieszkańców powiatu jarocińskiego, kolskiego, tureckiego, rawickiego, kępińskiego i czarnkowsko-trzcianeckiego. Od początku pandemii w Wielkopolsce odnotowano 3398 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 190 osób zmarło, a 2344 wyzdrowiało.

W powiecie tureckim odnotowano kolejne przypadki zachorowań. Jak poda Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu są to 31- letnia kobieta, która obecnie przebywa w izolacji domowej oraz 55- letnia kobieta, która obecnie leczona jest w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu.

Aktualna sytuacja na terenie powiatu tureckiego na dzień 17 lipca związana z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 :
- Liczba osób objętych kwarantanną: 449
- Liczba osób hospitalizowanych: 10
- Liczba osób w izolatorium: 18
- Liczba osób objętych izolacją domową: 140
- Liczba osób z dodatnim wynikiem SARS-CoV-2 ogółem: 179
- Liczba osób wyleczonych: 14
- Liczba zgonów: 3
Brudzew: Co mają robić dzieci w wakacje? Czyli słó...
Wspólnie stworzyli bajkę o wielkiej odwadze

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 27 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.