Dzień Dziecka i Rodziny z masą atrakcji i cennymi nagrodami

Dzień Dziecka i Rodziny w Turku

Szczęśliwe dzieci, wiele zabawy oraz masa atrakcji. Właśnie tak wyglądał Dzień Dziecka i Rodziny, który rozpoczął się w niedzielę, 2 czerwca o godzinie 14.00. Teren Ośrodka Sportu i Rekreacji zamienił się w istny raj dla najmłodszych, którzy mogli celebrować swoje święto wraz z najbliższymi.

Dzieci zarówno te młodsze, jak i te starsze mogły korzystać z dmuchanych placów zabaw, karuzeli oraz wziąć udział w konkursach i grach.

Chętni próbowali swych sił w Turnieju Tenisa Ziemnego oraz znakomicie bawili się używając kul bumper ball. Oprócz tego była okazja, by odwiedzić kącik zabaw, stoiska przygotowane przez służby ratunkowe – Policję, Państwową Straż Pożarną, Miejski Dom Kultury w Turku, Miasto Turek, a także turkowskie Nadleśnictwo i WOPR.

Było coś również dla miłośników motoryzacji oraz sportu, bowiem przed publicznością swoje umiejętności zaprezentowali karatecy. Jak zostać kierowcą autobusu? O tym doskonale opowiedzieli przedstawiciele firmy Kierowca.Biz Szkolenia i Usługi Transportowe. Dzieci i młodzież mogły wsiąść do samochodu ciężarowego i poczuć się, jak prawdziwy kierowca.

Wśród osób, które wzięły udział w Rekreacyjnym Wieloboju Plenerowym rozlosowane były trzy rowery o wartości 3.500 zł, a także inne ciekawe nagrody takie, jak choćby bon o wartości 400 zł ufundowany przez Hurtownię Papierniczą Kredka na zakup wyprawki szkolnej.

Wiele działo się na scenie, gdzie wystąpiły dzieci i młodzież z Turku i gminy Turek. Niespodzianka czekała miłośników kultury, którzy zobaczyli spektakl Teatru Maska.

Tego typu festyny to wspaniała okazja do integracji zarówno małych, jak i dorosłych. W dobie komputerów i telefonów komórkowych, odciąga także od rozwiniętej technologii i ukazuje inne możliwości rozrywki.
Międzynarodowe Seminarium Technik Interwencyjnych ...
Władysławów: Jarmark Wyszyński, czyli lokalnie z t...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 14 grudzień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.