Władysławów: Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

Dzień Kobiet Jabłonna

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna to już tradycja, tak też stało się w tym roku. Święto to odbyło się 7 marca. Jego inicjatorem było Koło Gospodyń Wiejskich na czele z Panią Przewodniczącą Renatą Szewczyk oraz Radnym Gminy Władysławów Zbigniewem Kacprzakiem.

Uroczystość tą swoim przybyciem uświetniły Wójt Gminy Władysławów Elżbieta Klanowska oraz Przewodnicząca Rady Gminy Krystyna Michalak.

Piękne Panie otrzymały z rąk Radnego oraz druhów OSP symboliczną różyczkę, życzenia oraz upominek ufundowany przez firmę Kupiec. Po części oficjalnej nastąpiła wspólna kolacja, podczas której nie obyło się bez wspólnych rozmów i żartów.

Pragnę podziękować Urzędowi Gminy Władysławów, firmie Kupiec, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich oraz druhom OSP, gdyż bez ich pomocy impreza nie mogła by się odbyć.

Z okazji tego pięknego święta pragnę złożyć wszystkim Paniom Gminy Władysławów najlepsze życzenia: spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie oraz wytrwałości w dążeniu do celów. Pamiętajmy, że „świat bez kobiet, byłby jak ogród bez kwiatów”.

Zbigniew Kacprzak

Zapadł wyrok w sprawie wypadku na Wyszyńskiego. Ma...
Parkomaty ruszą od 1 kwietnia

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.