Wideo: „eROBOCZE SHOW” zawitało do Turku

eROBOCZE SHOW w Turku

W sobotę, 13 października na terenie Tureckiej Strefy Inwestycyjnej zarówno na tych małych, jak i dużych miłośników maszyn czekało wiele atrakcji. Uczestnicy imprezy mieli okazję nie tylko obserwować możliwości sprzętu, ale również osobiści wziąć udział w pokazie.

„eROBOCZE SHOW” to wydarzenie w którym uczestniczyło wielu turkowian. Profesjonalne maszyny oraz sprzęt najlepszej jakości prezentowany jest na terenie całej Polski, w tym również w naszym mieście. Zarówno profesjonaliści z branży oraz osoby w mające z nią styczność znalazły czas dla każdego udzielając wszelkich odpowiedzi na pytania. W specjalnie przygotowanej hali namiotowej odbywały się prelekcje oraz wykłady. Swoją wiedzą podzielili się między innymi Inter Consulting, Łukasz Bąk, Vegas ITR czy PZL Sędziszów.

Organizatorem imprez z cyklu eROBOCZE SHOW jest wydawnictwo Lasmedia, właściciel portalu internetowego eROBOCZE.pl, a współorganizatorem Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR”. Partnerem wydarzenia było Miasto Turek.
 
„eROBOCZE SHOW” zawitało do Turku
Sławek Uniatowski „Z Dobrych Uczuć” wystąpił w Tur...
"Turniej o Puchar Żeliwa"

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 07 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.