Eurodeputowany Ryszard Czarnecki oraz Margareta Budner odpowiedzieli na pytania mieszkańców Turku

1

W sobotę, 21 lipca mieszkańcy Turku i okolic mieli okazję spotkać się z eurodeputowanym Ryszardem Czarneckim oraz senator Margaretą Budner. W biurze poselskim Ryszarda Bartosika pojawiło się wiele osób, które uzyskały odpowiedzi na rozmaite pytania.

W spotkaniu uczestniczyli eurodeputowany Ryszard Czarnecki, senator Margareta Budner, poseł Ryszard Bartosik, samorządowcy z terenu powiatu tureckiego oraz mieszkańcy.

-Na samym wstępie chciałem wyrazić podziękowanie, że pan poseł do nas zawitał i że chce nam przekazać wiadomości z Brukseli oraz z innych stron świata. Jak wiemy poseł zajmuje się wieloma sprawami, a i polityka zagraniczna też jest w jego gestii- przywitał przybyłych gości poseł Ryszard Bartosik.

W pierwszej części spotkania Ryszard Czarnecki udzielił informacji na temat polityki międzynarodowej. Poseł opowiedział o ostatnim szczycie Nato, budżecie europejskim oraz szczycie europejskim.

-Kończy się ten czas, kiedy Polska mogła wyciskać cytrynę ile się dało. Następna perspektywa to będzie ostatni czas kiedy Polska będzie więcej uzyskiwała pieniędzy z Brukseli niż dawała do Brukseli- mówił Ryszard Czarnecki o perspektywach, jakie daje Polsce Unia Europejska.

W drugiej części spotkania głos mieli okazję zabrać mieszkańcy. Pytali oni między innymi o porozumienie z Izraelem, stosunek do uchodźców, konstytucję czy prywatyzację.

Jedną z istotnych kwestii, które zostały poruszone dotyczyła ostatnich rozmów na temat Elektrowni w Turku. Ryszard Bartosik zaprzeczył informacji, iż prowadzone są rozmowy pomiędzy rządem, a Zygmuntem Solorzem, a w kwestii Elektrowni nic się nie zmieniło.


 

 
„To” i „Annabelle Narodziny Zła”, czyli Nocny Mara...
Władysławów: Wycieczka do kopalni soli w Kłodawie

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.