Flokk w Turku rozbudowuje się i rozwija działalność

Flokk

W Urzędzie Miejskim w Turku dzisiaj, tj. 18 lutego 2021 r. odbyło się spotkanie władz miasta z szefostwem Flokk Sp. z o.o. w Turku. Głównym tematem rozmów był rozwój firmy oraz rozbudowa zakładu.

W spotkaniu uczestniczyli: Piotr Chełmiński – Prezes Zarządu Flokk Sp. z o.o. w Turku, Piotr Żehaluk – Dyrektor Operacyjny i Członek Zarządu Flokk Sp. z o.o. w Turku, Przemysław Grzywaczewski – radca prawny współpracujący z firmą oraz Burmistrz Romuald Antosik i wiceburmistrz Joanna Misiak-Kędziora. Goście przedstawili plany rozwoju zakładu produkcyjnego Flokk w Turku. Zakład kontynuuje rozbudowę nowych powierzchni magazynowych. Do końca bieżącego roku planowane jest przeniesienie produkcji z Tibro (Szwecja) do Turku. Finalizowane są również rozmowy związane z lokalizacją produkcji siedzisk marki Giroflex.

W związku z planami rozwojowymi, firma Flokk Sp. z o.o. rozpatruje dalsze scenariusze inwestycyjne w obszarze produkcji i magazynowania.
Koleją przez Tuliszków, najlepiej do Łodzi
Ostatnia tona węgla w powiecie. Kończy się histori...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.