Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gm. Dobra: Nowe auto do transportu „Door to Door”

Door to door

Gmina Dobra może już pochwalić się nowym samochodem, który przeznaczony jest do przewozu osób niepełnosprawnych. Auto zostało zakupione w ramach usługi indywidualnego transportu „Door to Door”.

Celem programu, który od 1 kwietnia realizowany będzie na terenie gminy Dobra jest rozwijanie aktywności w życiu publicznym, społecznym i zawodowym mieszkanek i mieszkańców z potrzebami wsparcia w zakresie mobilności, poprzez zapewnienie usług indywidualnego transportu „door to door”.

W ramach tego projektu, sfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON), będzie funkcjonował bezpłatny transport indywidualny dla pełnoletnich mieszkańców gminy, potrzebujących wsparcia w zakresie przejazdu z miejsca zamieszkania do miejsca docelowego.

Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Urzędu Miejskiego w Dobrej, na stronie www.dobra24.pl lub u koordynatora projektu, tel: 533-384-080.

"Człowiek zawsze na pierwszym miejscu". Ponad 100 ...
Wideo: Projekt tomograf dla SP ZOZ zakończony. Pra...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Auto w piątek, 12 marca 2021 17:49

Ciekawe czy ktoś/kto dostanie robotę? Czy będą nowe etaty ?

Ciekawe czy ktoś/kto dostanie robotę? Czy będą nowe etaty ?
Gość - Chłop w sobota, 13 marca 2021 10:16

Tylko sami swoi:d

Tylko sami swoi:d
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.