Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gm.Turek: Mikołajkowy Rajd Pieszy z myślą o mieszkańcach

Żuki

W sobotę 2 grudnia Ochotnicza Straż Pożarna w Żukach zorganizowała "Mikołajkowy rajd pieszy". O godz. 14:00 wszyscy spotkali się pod świetlicą i zostali przywitani przez prezesa OSP Żuki Włodzimierza Olka, który miał mikołajkowe prezenty - słodycze i deszczówkę, która na pewno nam się przyda na kolejne rajdy, bo w Żukach lubiana jest aktywność fizyczną.

Następnie kolumna z czapkami mikołaja ruszyła na lekko odśnieżoną trasę, która prowadziła ścieżką pieszo-rowerową, następnie skręciliśmy w lewo i odkrywaliśmy tajemnicę ul. Tajemniczej, potem krótka przerwa w lesie i już prosto na nasz plac imprezowo-wypoczynkowy. A tam czekało na nas przepyszne jadło - grochówka, kiełbaski, herbatka rozgrzewająca i kolorowe ciasta, które przygotowały członkinie Stowarzyszenia „Żuki dla przyszłości”. Strażacy przygotowali również ognisko, przy którym się ogrzewaliśmy, śpiewaliśmy i tańczyliśmy. Każda pora na aktywność fizyczną jest dobra, a taka inicjatywa jest dodatkowo okazją, żeby się spotkać i miło spędzić czas.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację „Mikołajkowego rajdu pieszego”, a których nie wymieniliśmy z imienia i nazwiska, a bez ich zaangażowania i pomocy to wydarzenie nie mogłoby się odbyć.

Realizacja zadania publicznego: WSPIERANIE I UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ pt. „MIKOŁAJKOWY RAJD PIESZY” sfinansowana z funduszy Gminy Turek i ze środków własnych OSP Żuki.

View the embedded image gallery online at:
https://iturek.net/fakty/gm-turek-1-12#sigProId2c8dcdbbad

Najpiękniejsze kartki bożonarodzeniowe nagrodzone
Kawęczyn: Małżeństwa ze szlachetnych kruszców, czy...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.