Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gm. Turek: Dużo zabawy w Cisewie Małym

Cisew Mały

Zbliżające się wakacje i coraz cieplejsze dni to doskonała okazja do organizowania plenerowych festynów. Na rodzinnym pikniku w Cisewie (gm. Turek) w niedzielne popołudnie doskonale bawiło się wielu mieszkańców.

W niedzielne (12 czerwca) popołudnie boisko sportowe w Cisewie Małym tętniło życiem. Wszystko za sprawą zorganizowanego tam rodzinnego festynu, podczas którego każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Najmłodsi oczywiście doskonale bawili się na dmuchańcach i chętnie włączali się w przygotowane zabawy. Uczestnicy festynu mogli z bliska sprawdzić, jak wygląda wóz strażacki, albo skorzystać z prowadzonego przez funkcjonariuszy policji znakowania rowerów. Nie brakowało też smakołyków - słodkości i grillowanych kiełbasek.

Organizatorami festynu było sołectwo Cisew wraz z gminą Turek, OSP Cisew, ZHP Turek,Koło Gospodyń Wiejskich oraz prywatni sponsorzy.


Brudzew: Oficjalne otwarcie przestrzeni edukacyjne...
Uśmiech i wyjątkowa atmosfera, czyli XX Integracyj...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 18 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.