Gm.Turek: „Hej kolęda, kolęda…” w Świetlicy Wiejskiej w Kaczkach Średnich

Jasełka w Kaczkach Średnich

„Hej kolęda, kolęda…” rozbrzmiała w Świetlicy Wiejskiej w Kaczkach Średnich we wtorek, 17 grudnia. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kaczkach Średnich dla swoich bliskich oraz wszystkich mieszkańców przygotowali spotkanie świąteczne.

Wychowankowie placówki zaprezentowali pełen prawdy oraz pouczający występ który bogaty był również w te najpiękniejsze pieśni i kolędy. Sala wypełniona była po brzegi, a obecni nie kryli wzruszenia.

-Najważniejsze, żeby spotkać się we własnym, rodzinnym gronie i po prostu ze sobą pobyć. Właśnie z okazji tych świąt Bożego Narodzenia życzyłbym państwu wszystkim tych ciepłych rodzinnych świąt spędzonych w gronie najbliższych w miłej rodzinnej i przyjaznej atmosferze. To co powtarzam na wszystkich okazjach tego typu, abyście państwo dotknęli źródła tego Bożego Narodzenia, betlejemskiego żłóbka, gdzie wraz z Panem Jezusem narodziła się ta prawdziwa miłość, radość i nadzieja. Niech ona stanie się państwa udziałem i towarzyszy wam przez cały 2020 rok- mówił wójt gminy Turek Karol Mikołajczyk dziękując również dzieciom i młodzieży za wspaniały, pełen prawdziwych treści występ.

Wszystkim obecnym oraz osobom, które zaangażowane były w przygotowywanie wydarzenia oraz tym, którzy każdego dnia wspierają szkołę podziękowała dyrektor Agnieszka Augustyniak. Życzyła również wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów w nadchodzącym 2020 roku.

Tego wieczoru magiczna atmosfera zawitała do Kaczek Średnich, a uczestnicy uroczystości radośnie i z uśmiechem na twarzy powrócili do domów.
Przykona: Wspólne kolędowanie podczas spotkania wi...
Betlejemskie Światełko Pokoju w NSPJ już w niedzie...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 23 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.