Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gm. Turek: Mikołajki w Kowalach Księżych

Kowale Ksieże

W sobotę, 9 grudnia odbyło się wyjątkowe wydarzenie zorganizowane z myślą o najmłodszych. Cudowna świąteczna atmosfera, Święty Mikołaj i masa radości sprawiła, że dzień był naprawdę wyjątkowy.

Przybyłych gości a szczególnie dzieci powitał Ochotniczej Straży Pożarnej w Kowalach Ksieżych Radny Ireneusz Kolenda wraz z Sołtysem i prezes Stowarzyszenia "Nasze Kowale".

Prezes zapraszał do wstąpienia do Stowarzyszenia oraz życzył wszystkim miłego wieczoru i wspaniałej zabawy. Było świątecznie i bardzo wesoło. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach animatorek "Animacje Neli" oraz konkursach i warsztatach plastycznych. Punktem kulminacyjnym, na który czekały nasze pociechy było przybycie Świętego Mikołaja z wózkiem prezentów. Każdy mógł zrobić sobie z nim zdjęcie oraz przejechać się pojazdem którym przybył. Były wspólne zabawy, taniec i śpiew.

Organizatorami wydarzenia byli Stowarzyszenie "Nasze Kowale", Ochotnicza Straż Pożarna w Kowalach Księżych

Zdjęcia i informacje:
Bartosz Marek/OSP Kowale Księże

 

OSP Kalinowa najlepszą drużyną w Turnieju Mikołajk...
Gołoledź na drogach. IMGW wydało ostrzeżenia

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 18 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.