Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gm. Turek: Mikołajki w Szadowie pełne atrakcji dla każdego

Szadów Pański

Zaprzęg świętego Mikołaje wraz z radosnymi elfami odwiedził świetlicę wiejską w Szadowie. Na dzieci i dorosłych czekało tam mnóstwo atrakcji w świątecznym klimacie.

Mikołajkowe spotkanie zorganizowane w sobotnie (10 grudnia) popołudnie dostarczyło uczestnikom mnóstwo radości. Nie obyło się oczywiście bez wizyty najważniejszego gościa - Mikołaj, wraz ze swoimi pomocnikami, radnym Karolem Macem i sołtysem Henrykiem Zagozdą wręczył upominki wszystkim grzecznym dzieciom.

Pracowite elfy - animatorki przeniosły najmłodszych w świat niesamowitych wynalazków i doświadczeń. Nie brakowało również wspólnych zabaw, które wywołały mnóstwo uśmiechów.

Popołudnie spędzone na wspólnych międzypokoleniowych zabawach pozwoliło odetchnąć od przedświątecznych przygotowań i sprawiło, że można było poczuć magię nadchodzących dni.
 
Joanna Marciniak Wolontariuszem Roku 2022
Władysławów: Biegiem za Mikołajem, czyli świąteczn...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.