Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gm. Turek: Mikołajki w Szadowie pełne atrakcji dla każdego

Szadów Pański

Święty Mikołaj i jego radosne elfy odwiedziły w sobotnie (16 grudnia) popołudnie świetlicę wiejską w Szadowie. Na dzieci i dorosłych czekało tam mnóstwo atrakcji w świątecznym klimacie.

Mikołajkowe spotkanie popołudnie dostarczyło uczestnikom mnóstwo radości. Nie obyło się oczywiście bez wizyty najważniejszego gościa -Mikołaj, wraz ze swoimi pomocnikami w tym z radnym Karolem Macem, którzy wręczyli upominki wszystkim grzecznym dzieciom. Dzięki hojności sponsorów udało się stworzyć świąteczne paczki dla blisko 85 młodym mieszkańcom gminy i 200 dorosłych.

Pracowite elfy - animatorki przeniosły chętnych w świat niesamowitych wynalazków i doświadczeń. Nie brakowało również wspólnych zabaw, które wywołały mnóstwo uśmiechów.

Popołudnie spędzone na wspólnych międzypokoleniowych zabawach pozwoliło odetchnąć od przedświątecznych przygotowań i sprawiło, że można było poczuć magię nadchodzących dni.

Pierwsza Gwiazdka w tym roku zabłysnęła w Hali Wid...
Kiermasz „Mrówki” pełen świątecznych różności

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.