Gm. Turek: Mikołajkowa zabawa dla najmłodszych mieszkańców Kowali Księżych

Mikołajki w Kowalach Księżcyh

Niedzielne popołudnie najmłodsi mieszkańcy Kowali Księżych spędzili na wspólnych zabawach w świątecznym klimacie. Mikołajkowa zabawa nie mogła jednak obyć się bez gościa specjalnego, który obdarował dzieci upominkami.

Świetlica wiejska w Kowalach Księżyk na jedno popołudnie zamieniła się w świąteczną krainę, wypełniając się bożonarodzeniową magią. Najmłodsi mieszkańcy wypełnili salę po brzegi dziecięcą radością oddając się w pełni zabawie z animatorkami. Nie brakowało wesołych konkurencji, w których liczył się spryt i sprawność, ale też klocków, układanek i kolorowych tatuaży ze świątecznymi motywami. Każdy mógł także wykonać bożonarodzeniowe ozdoby i kartki z życzeniami dla najbliższych.

Najbardziej wyczekiwanym punktem spotkania była jednak wizyta świętego Mikołaja, który obdarował najmłodszych upominkami.

Międzynarodowy sukces Andrzeja Opłatka. Pierwsze m...
Gm.Turek: Święty Mikołaj zawitał do Szadowa Pański...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.