Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gm. Turek: Muzyka, śpiew i kwiaty na Dzień Kobiet

Szadów Pański

W sobotnie (9 marca) popołudnie Szadowie Pańskim w uroczystej atmosferze świętowano Dzień Kobiet . Piękne panie bawiły się wspólnie z uśmiechem na twarzy. Nie zabrakło też kwiatów, którymi obdarowano mieszkanki gminu Turek.

Międzynarodowy Dzień Kobiet to niezwykle ważna uroczystość. Obchodzona jest również od lat w gminie Turek, a panie podczas wydarzenia obdarowane zostały tulipanami.

- Międzynarodowy Dzień Kobiet to szczególna okazja do złożenia wam podziękowań za codzienny trud i zaangażowanie w życie rodzinne i prowadzenie ogniska domowego. To dzięki wam mężowie z radością wracają z pracy a dzieci ze szkoły do domu. To wy wykazujecie się cierpliwością, zrozumieniem i życzliwością dla otoczenia- zwracał się do zebranych pań w imieniu Stowarzyszenia Szadowiacy radny gminy Turek główny inicjator wydarzenia, Karol Mac.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył obecnym paniom wójt gminy Turek Karol Mikołajczyk.

-Dzisiaj piękna okazja, piękne święto do docenienia pań za to kim są i świetna okazja do tego, by się spotkać w tak miłym, sympatycznym gronie, trochę się zrelaksować, odpocząć i spędzić ten czas poza domem. Dzień Kobiet to dobra okazja zwłaszcza dla mężczyzn, aby docenić rolę kobiet w naszym życiu- mówił wójt Mikołajczyk.

O program artystyczny na sobotni wieczór zadbały dzieci ze Szkoły Podstawowej w Żukach oraz duet akordeonowy Zenon Grzelak, Rafał Woźniczko. O alternatywnych metodach odmładzania, akupunkturze, medycynie chińskiej, masażu Kobido, aturalnym, holistycznym podejściu do zdrowia opowiedziała Magdalena Misiak. Przy muzyce i stołach zastawiony smakołykami panie bawiły się doskonale przez długie godziny.
 
 
422640723 895855282282603 2374037222840147441 n
Dobra: Słodkości i muzyczne atrakcje z okazji Dnia...
Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło kandydatów na ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.