Gm.Turek: OSP Kalinowa najlepsza w Gminnych Zawodach Sportowo- Pożarniczych w Kaczkach Średnich

Zawody Sportowo- Pożarnicze w Kaczkach Średnich

Właśnie zakończyły się Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze w Kaczkach Średnich. Mimo upału udział w zmaganiach wzięło łącznie 12 drużyn. Ostatecznie bezkonkurencyjni okazali się druhny i druhowie z miejscowości Kalinowa.

Dzisiaj, tj. 30 czerwca odbyły się Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze zorganizowane przez OSP Słodków. Dzięki uprzejmości dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych CKP Kaczki Średnie druhowie mogli zaprezentować swoje umiejętności na boisku szkolnym.

W rywalizacji udział wzięło dziewięć drużyn męskich- Kaczki Średnie, Szadów pański, Kowale Księże, Żuki, Kalinowa, Słodków, Cisew, Turkowice, Wietchinin oraz trzy drużyny żeńskie- Kalinowa, Turkowice, Cisew.

Strażacy rywalizowali ze sobą podczas sztafety oraz tak zwanej bojówki. Sędzią głównym zawodów był mł.bryg. Krzysztof Kubiak.

Ostatecznie wśród kobiet pierwsze miejsce zajęły druhny z Kalinowej (103,76 pkt). Drugie miejsce przypadło Turkowicą (120, 46 pkt), a trzecie zawodniczkom z Cisewa (130,15 pkt).

Wśród mężczyzn najlepsza drużyna to OSP Kalinowa (90,58 pkt). Minimalnie za nią uplasowali się druhowie z OSP Słodków (98,61 pkt). Trzecie miejsce zajęła ekipa z OSP Cisew (98,72 pkt).

Należy nadmienić, że poza klasyfikacją w wyniku nieszczęśliwego wypadku znaleźli się strażacy z Żuk oraz druhowie z Kowali Księżych, którzy udali się do zdarzenia w Turku.
Kawęczyn: Wiele atrakcji i smakołyków na Pikniku S...
Dobra: Skutery wodne zderzyły się w Kościankach. P...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 16 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.