Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gm. Turek: OSP Turkowice z dofinansowaniem na proekologiczne inwestycje

Fotowoltaika

Ochotnicza Straż Pożarna w Turkowicach podpisała umowę o przyznaniu dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na wsparcie realizacji przedsięwzięć z zakresu ochrony powietrza wspierające działalność OSP.

W ramach przyznanego wsparcia zakupiona i zamontowana zostanie m.in instalacja fotowoltaiczna. W ramach przedmiotowego zadania do strażnicy OSP zostanie zakupiona i zamontowana instalacja fotowoltaiczną o mocy 5,25kWp, na którą złoży się 14 szt. modułów monokrystalicznych o mocy 375 W każdy. Dodatkowo przeprowadzona zostanie wymiana oświetlenia oraz awaryjnego i ewakuacyjnego. Realizowany projekt obejmuje również instalację grzejników elektrycznych konwektorowych.

Wartość przedsięwzięcia to 38.806,50 zł, a pozyskane dofinansowanie z WFOŚiGW w Poznaniu to kwota 30 tyś. zł. Pozostała część pochodzi ze środków własnych OSP Turkowice.
Kawęczyn: Nocny wypadek w Ciemieniu
Festiwal słowa, czyli druga odsłona Poetika.LAB

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 15 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.