Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gm. Turek: Pełen atrakcji Festyn Rodzinny w Cisewie

Festyn Rodzinny

Wiele atrakcji czekało na uczestników Festynu Rodzinnego, który odbył się w sobotę, 6 sierpnia na placu obok Świetlicy Wiejskiej w Cisewie. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Na uczestników zabawy czekało wiele niespodzianek. Najmłodsi mieli okazję wyszaleć się na dmuchańcach oraz spróbować swoich sił dosiadając mechanicznego byka.

Dla chętnych przewidziano gorącą kiełbaskę z grilla, a także smakołyki, które rozdawane były na specjalnie przygotowanych stoiskach gastronomicznych.

Miłośnicy motoryzacji mogli nacieszyć oko widokiem zabytkowych aut, które na imprezie pojawiły się dzięki życzliwości Automobil Klub Turek.

Jak zawsze uczestnicy festynu wzięli udział w loterii fantowej. W ramach jej przygotowano dwa losowania.

Organizatorami festynu byli Ochotnicza Straż Pożarna w Cisewie, Koło Gospodyń Wiejskich w Cisewie, Sołtys wsi Cisew wraz z Radą Sołecką oraz radni wsi Cisew.

fot. M.JAC
Przykona: Piękny i widowiskowy sport, czyli Otwart...
Tuliszków: Dachowanie w Wymysłowie. Jedna osoba po...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 18 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.