Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gm.Turek: Pełen atrakcji i niespodzianek Piknik Rodzinny

Festyn Rodzinny

Dużym zainteresowaniem cieszył się Piknik Rodzinny, który odbył się w sobotę, 10 czerwca w miejscowości Cisew w gminie Turek. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Piknik Rodzinny rozpoczął się o godzinie 16.00. Pogoda podobnie, jak frekwencja dopisały, a uczestnicy imprezy bawili się znakomicie.

Najmłodsi mieli okazję wyszaleć się na dmuchańcach. Nieco starsze dzieci spróbowały swoich sił na mechanicznym byku. Dodatkowo każdy mógł pomalować buzię, bądź zrobić tatuaż.

Smakosze skosztowali pysznego żurku, ciast oraz innych przekąsek przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Cisewie. Dodatkowo chętni posilili się kiełbasą z grilla. Dużym powodzeniem wśród najmłodszych cieszył się popcorn i wata cukrowa.

Wyjątkowo dużo osób wykupiło losy na loterie w której można było wygrać różnorakie nagrody.

Organizatorami wydarzenia byli Koło Gospodyń Wiejskich w Cisewie, OSP Cisew oraz Gmina Turek.
 
Wideo: RYMcerze zawitali do szkół podstawowych
Pluton z Turku walczył z pożarem tartaku w Grodźcu

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.