Gm.Turek: Pełne magii jasełka bożonarodzeniowe w Cisewie

Jasełka w Cisewie

Do Świetlicy Wiejskiej w Cisewie w gminie Turek zawitało wielu gości. Dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego wprowadziły obecnych w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Pełne wrażliwości jasełka bożonarodzeniowe odbył się w czwartek, 19 grudnia. Przybyłych na spotkanie gości przywitała dyrektor Szkoły Podstawowej w Cisewie Iwona Chrzęściewska.

-Boże Narodzenie to jedno z najważniejszych świąt kościelnych, obchodzone na pamiątkę Narodzenia Jezusa. Obok wymowy religijnej, posiada ogromny wymiar rodzinny. Łagodzi nastroje, raduje serca, przysparza miłości. Niesie nadzieję, jak każde narodziny- mówiła pani dyrektor.

Uroczysty spektakl poprowadzili przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Filip Jarek oraz zastępca przewodniczącego Natalia Pietrzak.
Przedstawienie jasełkowe nie mogłoby odbyć się gdyby nie Iwona Toda- Ogrodowczyk oraz Jolanta Łożyńska, które między innymi stworzyły niezwykłą dekorację.

Nagłośnienie możliwe dzięki Tomaszowi Dróżdż i Katarzynie Kossowskiej.

Czynny udział w organizacji wydarzenia wzięli udział rodzice.

Najserdeczniejsze podziękowania należą się jednak dzieciom i nauczycielom za przygotowanie przepięknych jasełek oraz wyjątkowy kiermasz świąteczny.
Brudzew: Dwa samochody osobowe zderzyły się w Gale...
Władysławów: ,,Spotkanie opłatkowe w Szkole Podsta...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 07 czerwca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.