Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Gm.Turek: Piękne tulipany i wiele uśmiechu podczas Dnia Kobiet w Szadowie Pańskim

Dzień Kobiet

Do Dnia Kobiet pozostało jeszcze kilka dni, jednak właśnie dzisiaj w Szadowie Pańskim świętowano ten wyjątkowy czas. Piękne panie bawiły się wspólnie z uśmiechem na twarzy, a od organizatorów każda z nich otrzymała pięknego tulipana.

Piękne kobiety swoje świętowały w piątek, 1 marca. Na samym początku spotkania życzenia okolicznościowe złożyli kobietom organizatorzy. Wśród nich znalazł się między innymi wójt gminy Turek Karol Mikołajczyk.

-Dzień Kobiet jest wspaniałą okazją, aby wszystkie działania i za poświęcenie serdecznie podziękować. W tym szczególnym dniu uhonorować wszystkie wysiłki i starania Pań. Proszę zatem w imieniu wszystkich mężczyzn przyjąć serdeczne podziękowanie za to że jesteście i za wszystko to, co dla nas mężczyzn i rodzin robicie. W głębi duszy naprawdę to doceniamy- mówił podczas dzisiejszego spotkania wójt gminy Turek Karol Mikołajczyk.

Głównym organizatorem imprezy był sołtys Szadowa Pańskiego Henryk Zagozda. Do zadowolenia Pań i wyśmienitej zabawy przyczynili się również Jan Bukowski, Karol Mac, Stowarzyszenie „Szadowiacy”, oraz wójta gminy Turek Karola Mikołajczyka.
 
Brudzew: O przyszłość Kasztelani można być spokojn...
Przykona: Tereny pokopalniane zagospodarowane. Far...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Ona w sobota, 02 marca 2019 14:30

A co faceci robią na dniu kobiet! Rozumiem, że sołtysi, wójt i organizatorzy, ale reszta. Trochę to dziwne!

A co faceci robią na dniu kobiet! Rozumiem, że sołtysi, wójt i organizatorzy, ale reszta. Trochę to dziwne!
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.