Wideo: Ponad 200 aut zaprezentowało się podczas Moto Festival w ZSR w Kaczkach Średnich

Moto Festival Kaczki Średnie

Miłośnicy motoryzacji na zakończenie wakacji mieli okazję wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu. O tym, jak bezpiecznie jeździć, jak pogłębiać pasję i udoskonalać umiejętności dowiedzieli się uczestnicy Moto Festival, który odbył się w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich.

Wydarzenie miało miejsce w sobotę, 1 września. Uczestnikami byli miłośnicy i właściciele aut modyfikowanych wszelakich marek. Głównym założeniem imprezy była integracja oraz świetna zabawa.

-Mimo tego, że w tym roku termin imprezy został przesunięty na 1 września jest duże zainteresowanie. Ponad 200 pojazdów. Do tego przyjadą dodatkowe pojazdy. Ludzie chcą w tym uczestniczyć, chcą zobaczyć. Pasjonatów jest coraz więcej a ludzie się tym bawią. My jako szkoła wspieramy takie inicjatywy- mówił dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich Krzysztof Świerk.

Jak dodał, w tym roku na terenie placówki podjęte będzie wiele działań w dziedzinie motoryzacji. Jest również szansa na współpracę z pionierami w tej dziedzinie.

W zlocie uczestniczyli właściciele klasycznych aut oraz aut mocno zmodyfikowanych. Oprócz tego poszerzono wiedzę dotycząca pierwszej pomocy poszkodowanym. W tym celu odbył się pokaz ratownictwa medycznego przeprowadzony przez zespół z turkowskiego szpitala. Jak pomagać w przypadku, gdy na drodze wydarzy się wypadek i jak zachować bezpieczeństwo pokazali strażacy z PSP Turek.

Właściciele aut wzięli udział w konkursie na najgłośniejszy wydech i najlepsze felg. Zostało wybrane również najstarsze auto zlotu oraz najlepszy projekt.

Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki ATT&O oraz ZSR Kaczki Średnie, a inicjatorem imprezy był Dawid Wojciechowski.
 

Moto Festival 2018 w Kaczkach Średnich
 


fot: M.JAC
 
Wyjątkowe wakacje karateków w Powidzu
Brudzew: Nowy plac zabaw i masa atrakcji podczas P...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Tom w wtorek, 04 września 2018 20:35

Znowu coś nie po ortograficznemu w tytule... masakra

Znowu coś nie po ortograficznemu w tytule... masakra
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.